XMEYE Hata kodu çözümleri

XMEYE HATA KODU ÇÖZÜMLERİ 2021

XMEye hata kodu ve çözümleri içeren rehber kodları detaylı olarak sizler için hazırladık. XMEye: Xiongmai şirketi tarafından geliştirilen ip-dvr-nvr markaları fark etmeksizin ağlar arası bulut teknolojisi ile bağlantı kuran p2p protkolünü içerisinde barındıran sistemdir. Bu sayede android, ios, tablet yada bilgisayarınızda kamera güvenlik sistemleri sayesinde uzaktan canlı kamera video izlemenize imkan sunar.

XMEYE Hata kodu çözümleri
XMEYE Hata kodu çözümleri

Akıllı telefonlarınızda marketlerden bu uygulamayı indirebilirken; Bilgisayarınızdan bağlanmak isterseniz XMEye programını indirmeniz gerekmetedir. Temel mantık olarak dileğiniz yerden  mobil olarak yada bilgisayarınız aracılığıyla kamera sistemlerine bağlanmanızı ve izlemenize imkan veren keyifli bir yazılımdır.

XMEye Hata Kodu Listesi

 • XMeye hata kodu çözümleri kod: 11204 hatasını alıyorsanız video bağlantılarınız maksimum seviyeye ulaşmıştır. Video bağlantınıza yada sisteme bağlanmanıza bu durum izin vermeyecektir. Yapmanız gereken Uygulamayı kapatıp yeniden başlatmak yada tekrar yeni şifre oluşturmak hatayı çözmenize yardımcı olacaktır.
 • XMeye hata kodu çözümleri kod: 11300 hatasını alıyorsanız eklediğiniz yeni hesap cihazı desteklemiyor bu yüzden sisteme erişim iznini reddediyordur.
 • XMeye hata kodu çözümleri kod: 11301 Hesabınızın parolası yada mail hesabınız yanlış olup lütfen şifrenizi ve mail adresinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz.
 • XMeye hata kodu kod: 11302 Böyle bir hesap bulunamadı. Lütfen üye olma işlemini gerçekleştirip erişim için tekrar deneyiniz.
 • XMeye hata kodu kod: 11307 Cihazınız çevrim dışı olup olmadığını kontrol ediniz.
 • XMeye hata kodu  kod: 11314-1315 Şifrenizi yanlış giriyorsunuz.
 • XMeye hata kodu kod: 11305: Ağ bağlantınız zaman aşımına uğramış olabilir. Ağ bağlantınızı kontrol edip lütfen sistem durumunu tekrar kontrol ediniz.
 • XMeye hata kodu kod: 11303 Birden fazla yanlış parola denemesiyle sistem tarafından bloke edildiniz.

XMEye Yeni Bir Cihaz Eklerken Bilinmeyen Hata Çözümleri

Yeni bir cihaz eklerken bilinmeyen bir XMEye hatası almanız durumunda uygulayacağınız talimatlar

 1. Ağ adressi yani (NAT network address translation) başarılı olduğundan emin olunuz.
 2. Ağ adresi başarılı olduğunda kamera ekleyebilirsiniz.
 3. Cihazının seri numarası mail parola bilgilerinin doğru olduğundan emin olunuz.
 4. XMEye uygulamanızı güncel sürümde kullandığınıza emin olunuz.
 5. DVR-NVR-IPC yazılımlarının güncel olmasına özen gösterininiz.
 6. Kullandığınız aygıtın mevcut yazılımı güncel mi kontrol ediniz.

XMEye Kamera Çözünürlüğü Niçin Düşük ?

XMEye kamera çözünürlüğünün düşük olması bir hatadan yanı sıra şuan ki yazılımsal şartları dolayısıyla HD kalitede değil SD çözünürlükte kamera video izletmeye imkan sunuyor. Cihazının ağ kalitesini maksimum düzeye yakın tutarak ve güncel yazılımları kullanarak kısa süre sonra yeni bir güncellemeyle bu durum HD kaliteye dönecektir.

XMEye Şifremi unuttum nasıl yenileyebilirim ?

XMeye şifrenizi unuttunuz yada şifrenizi yenilemek isterseniz XMeye resmi web sitesi üzerinden değiştirebilirsiniz.

XMEye Resmi Web Sitesi Hangi dilleri destekliyor ?

Şuan için maalesef Türkçe dil desteği mevcut olmayıp Çince, İspanyolca, İngilizce, İtalyanca, Rusça, Fransızca, Almanca, Portekizce, Brezilya, Korece ve  Çekçe dillerini desteklemektedir.

Yukarıdaki çözüm yolları işe yaramadı ise lütfen bizimle iletişim kurun.

Tagged:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir